رژیم صهیونیستی در زیر کوه های قدس پناهگاه می سازد - امام زمان
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

 

« : امروز، ساعت 12:18:29 بعدازظهر »
اسراییل ساخت پناهگاه عظیمی با نام "روز قیامت" را برای حفاظت از رهبران سیاسی این رژیم در برابر حملات در زیر کوه های قدس آغاز کرد.


رژیم صهیونیستی ساخت پناهگاهی را با نام روز قیامت را برای حفاظت از سران و رهبران سیاسی و نظامی این رژیم در برابر حملات هسته ای در زیر کوه های قدس آغاز کرده است.

این پناهگاه با نظارت ایهود باراک، وزیر دفاع این رژیم به طول دو کیلومتر و عمق ده ها متری زیر زمین آغاز کرده است که تا سال 2011 میلادی مراحل ساخت آن تکمیل می شود.

ایهود اولمرت، نخست وزیر اسراییل پس از بازدید پنهانی این پناهگاه گفت: این پناهگاه به نظر می رسد پایان دنیا است و آن را به پناهگاه روز قیامت برای رهبران اسراییلی توصیف کرد.

این روزنامه اسراییلی اعلام کرد: ورود به این پناهگاه ده دقیقه طول می کشد و مسیر راه آن با لامپ های فلورسنت روشن می شود.

این روزنامه می افزاید: دالان های این پناهگاه عرضی بیش از یک متر دارد به طوری که دو کامیون می توانند در کنار هم در آنجا حرکت کنند.

همچنین در دو طرف دالان اتاق هایی برای دستگاه ها و ماشین ها و شبکه های تهویه هوا و برق دیده می شود.

بنا به گزارش محیط،، این روزنامه نوشت: پس از طی مسافت دو کیلومتری در عمق سالن های متعددی وجود دارد که ارتفاع آن ده ها متر می رسد. در این مکان برای صدها نفر اتاق ساخته می شود و مقر جداگانه برای مقامات نظامی و سیاسی در نظر گرفته شده است.

در این مکان پله های اضطراری برای فرار در نظر گرفته خواهد شد که تونل را به وسیله معبری زیرزمینی به دفتر نخست وزیر که بزودی در این مکان ساخته می شود، مرتبط خواهد کرد.


منبع: خبرگزاری شبستان
جمع اوری:ahd313

Powered by WebGozar